Mūsų komanda

darius Vyžintas

Kineziterapeutas

Darbo sritys: gydomasis masažas, akupresūra. Konsultacija pagal kinų medicinos U-Sin sistemą.

Klinikinėje praktikoje vadovaujuosi holistiniu požiūriu į sveikatą, todėl žmogų vertinu kaip visumą, o ne tik fizinį kūną. Visi pacientai aiškiai suvokia jiems skaudamas vietas, tačiau į mane kreipiasi nerasdami atsakymo į svarbiausią klausimą: kodėl.

Visi mūsų organai yra tarpusavyje glaudžiai susiję, todėl daugybės susirgimų šaltinis iš tiesų dažnai būna visai kitoje kūno vietoje nei, kad jaučiame skausmą.

Būtent todėl ir pasitikiu kinų medicina, paskatinusia daugiausia dėmesio skirti kompleksiniam gydymui. Ieškodamas tikrosios skausmo priežasties nedarau skubotų išvadų ir atidžiai analizuoju visą žmogaus organizmo sistemą. Nors ir neatmetu tradicinės medicinos priemonių, neabejoju energetinių veiksnių įtaka fizinei būklei, tad pirmiausia gilinuosi į paciento vidinę būseną.

Darbo sritys: gydomasis masažas, akupresūra. Konsultacija pagal kinų medicinos U-Sin sistemą.

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas