Mūsų komanda

PROF. Laimonas Šiupšinskas

LSMU sporto medicinos klinikos profesorius, biomedicinos mokslų daktaras ir Kauno klinikų kineziterapeutas

Darbo sritys: sportinės traumos, potrauminė ir pooperacinė kineziterapija, stuburo ligos, sąnarių kontraktūros, skausmai.

Esu LSMU sporto medicinos klinikos profesorius, biomedicinos mokslų daktaras ir Kauno klinikų kineziterapeutas. Dirbdamas vadovaujuosi principu, kad spręsti reikia ne judesio sutrikimo simptomą, o esminę jo priežastį. To siekiu kiekvienam pacientui skirdamas visapusišką dėmesį viso gydymo metu.

Klinikinėje praktikoje pasitikiu Maitland ir Mulligan manualinės terapijos ir sąnarių mobilizacijos metodais.

Taikau atletinį ir kineziologinį teipavimą, sausų adatų terapiją, vakuumines taures, „Neurac“ metodika paremtus fizinius pratimus ir kitas modernias kineziterapijos priemones. Diagnostikoje naudoju ultragarsinį sąnarių tyrimo būdą.

Padedu pasveikti po ūmių ir lėtinių sporto traumų, patyrusiems pooperacinį ortopedinių ir traumatologinių ligų gydymą bei kenčiantiems sąnarių skausmus. Sukauptą patirtį taip pat taikau sporto traumų prevencijai.

Atsipalaiduoti man padeda mėgstamas sportas – krepšinis. Jaučiuosi laimingas ne tik jį žaisdamas, bet ir padėdamas tai daryti kitiems, todėl gydau Lietuvos nacionalinę vyrų krepšinio rinktinę.

Aktyviai dalyvaudamas profesinėje veikloje, priklausau įvairioms organizacijoms: Lietuvos sporto medicinos federacijai, raumenų skeleto ultragarsinės diagnostikos draugijos valdybai, Lietuvos krepšinio federacijos sveikatos ir mokslo komitetui, ESMA ir ESSKA. Taip pat esu knygos „Sportinės traumos: diagnostika, gydymas, reabilitacija ir prevencija“ bendraautorius.

Darbo sritys: sportinės traumos, potrauminė ir pooperacinė kineziterapija, stuburo ligos, sąnarių kontraktūros, skausmai.

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas