Apie Kliniką

SPECIALIZUOJAMĖS REGENERACINĖJE MEDICINOJE IR SĄNARIŲ GYDYME

ARTRO klinika įkurta, siekiant padėti sąnarių problemų turintiems žmonėms. Šios problemos vargina tiek jaunus (ypatingai aktyviai sportuojančius), tiek garbaus amžiaus žmones.


Mūsų klinikos tikslas – pagerinti gyvenimo kokybę, padėti išvengti operacijų arba jas atitolinti, suteikti žmonėms laisvę judėti… judėti be skausmo ir džiaugtis gyvenimu!

klinikos vizitinė kortelė - nauja ir pažangi technologija

Džiaugiamės galėdami pristatyti unikalią technologiją Lietuvoje – regeneracinę kamieninių ląstelių terapiją REVO. Ji pasižymi labaratoriniu tikslumu, iki 14 kartų daugiau gaunamais trombocitais ir galimybe išvengti dirbtinio sąnario keitimo operacijos. Daugiau apie šią procedūrą skaitykite čia.

PROFESIONALUMAS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE

ARTRO klinika didžiuojasi suburta mylinčių savo darbą profesionalų komanda, kuri nuolat tobulina žinias tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, dalijasi jomis tarpusavyje, todėl esame sukaupę unikalių kompetencijų bagažą, kurias pritaikome praktikoje. Būkite tikri – jūs esate patikimose rankose!
Mes nedarome kompromisų profesionalumui ir paslaugų kokybei. Klinikoje naudojama pažangi fizioterapijos aparatūra: didelio galingumo lazeris, efektyvus smūginės bangos aparatas, magnetas, ultragarsas, aukšto dažnio elektros srovės. Moderniai įrengta reabilitacijos salė padės sustiprinti sąnarius, atgauti jėgas po traumų ar operacijų.

TAUPOME JŪSŲ LAIKĄ

Susidūrus su tam tikra sąnarių problema, dažniausiai tenka varstyti įvairių specialistų duris, kurie įsikūrę skirtingose vietose, laukti ne tik vizito, bet ir gaišti savo brangų laiką ilgose eilėse. O norisi, kad problema būtų išspręsta greitai ir kokybiškai.
ARTRO klinikoje jūs gausite atsakymus į visus klausimus: jums bus suteikta konsultacija ir sudarytas gydymo ar reabilitacijos planas. Visa jums reikalinga pagalba bus suteikta vienoje vietoje – jaukioje ARTRO klinikos erdvėje. Viso gydymo proceso eigoje jūs jausite nuoširdų klinikos specialistų dėmesį ir rūpestį.

DĖMESYS INDIVIDUALIAI PROBLEMAI

Kiekvienas mes esame unikalus ir sąnarių problemos – taip pat yra individualios. Todėl, siekiant suteikti kuo efektyvesnę pagalbą ir identifikuoti individualią problemą, klinikoje atliekame kruopštų diagnozavimą. Remiantis gautų duomenų analize, parenkame gydomąjį kompleksą, pritaikytą būtent jums.
Individualiai parinktos kompleksinės priemonės: medikamentai, maisto papildai, fizioterapinės procedūros, kineziterapija ir netradicinė medicina bei profesionalūs specialistai suteiks jums kokybišką rezultatą.

Apskritai į kiekvieną savo pacientą žiūrime kaip į visumą. Tai reiškia, kad nesikoncentruojame ties simptominiu gydymu ir nesiauriname... Skaityti toliau

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas