Gydymas

Mūsų klinikoje dirba įvairių sričių specialistai, tačiau kiekvienas siekia to pačio tikslo – padėti jums išvengti chirurginio gydymo. Tuo vadovaudamiesi puikius rezultatus užtikriname naudodami naujos kartos medicininę įrangą, ženkliai praplečiančią gydymo galimybes, o sveikimo procesą pakeliančią į aukštesnį lygį.

KLINIKOS VIZITINĖ KORTELĖ – NAUJA IR PAŽANGI TECHNOLOGIJA


Džiaugiamės galėdami pristatyti unikalią technologiją Lietuvoje – regeneracinę kamieninių ląstelių terapiją REVO. Ji pasižymi labaratoriniu tikslumu, iki 14 kartų daugiau gaunamais trombocitais ir galimybe išvengti dirbtinio sąnario keitimo operacijos. Daugiau apie šią procedūrą skaitykite čia.

ARTRO klinikoje įdiegta moderni fizioterapinė aparatūra, būtina judėjimo atramos aparato susirgimams gydyti. Mes taip pat džiaugiamės, kad vieni iš nedaugelio Lietuvoje savo pacientams galime pasiūlyti gydymą didelio galingumo lazeriu ir smūgine banga. Šių priemonių dėka galime jums pasiūlyti kuo greičiau skausmą ir uždegimą mažinantį gydymą, o tuo pačiu – grąžinti paprastą darbingumą.

Kiekvienam pacientui skiriame individualų dėmesį, konkrečiu atveju parinkdami efektyvų gydymą užtikrinančias procedūras. Mūsų gydytojai taip pat seka pacientų gijimo eigą ir pagal tai koreguoja gydymo planą.

Kviečiame jus registruotis konsultacijai, kurios metu sudarysime jums individualią gydymo programą.

Registruokitės konsultacijai

Nerijus Linkus

Gyd. ortopedas traumatologas, klinikos vadovas

Kęstutis Braziulis

Med. m. dr. gyd. ortopedas traumatologas

Paulius Šližinskas

Gyd. ortopedas traumatologas

Saulius Rutkauskas

Saulius Rutkauskas

Med. m. dr. gyd. radiologas, ultragarsiniai tyrimai

MŪSŲ KLINIKOJE TEIKIAMOS PASLAUGOS

Naujienos / video blogas

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas