Mūsų komanda

Nerijus Linkus

Gyd. ortopedas traumatologas, klinikos vadovas

Darbo sritys: visi kelio bei peties sąnarių susirgimai ir traumos – raiščių plyšimai, kremzlės susidėvėjimas, nestabilumas, uždegimai, raumenų pažeidimai.

Kęstutis Braziulis

Med. m. dr. gyd. ortopedas traumatologas

Darbo sritys: visi plaštakos, riešo, alkūnės susirgimai bei traumos – artrozė, lūžių gydymas, potrauminės komplikacijos, nestabilumas, raiščių plyšimas, sausgyslių bei nervų pažeidimai.

Paulius Šližinskas

Gyd. ortopedas traumatologas

Darbo sritys: čiurnos, pėdos traumos ir susirgimai – čiurnos artrozė, čiurnos raiščių plyšimas, čiurnos nestabilumas, pėdos deformacijos, plokščiapadystė.

RIČARDAS BAJORIŪNAS

Gydytojas ortopedas-traumatologas

Tomas Morkevičius

Reabilitologas

Saulius Rutkauskas

Saulius Rutkauskas

Med. m. dr. gyd. radiologas, ultragarsinė diagnostika
Darbo sritis: raumenų ir skeleto sistemos (raumenys, sausgyslės, raiščiai, sąnariai, kaulai, kremzlės, sinovija, kraujagyslės, nervai), kaklo kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo vidaus organų ir vaikų ultragarsinė diagnostika.

Egidijus Gaučas

Anesteziologas reanimatologas

Jolita Gintautienė

Med.m.dr. gyd. ortopedė-traumatologė

Darbo sritis: vaikų pėdos ligos (pilnapadystė, šleivapadystė ir t.t.), stuburo ligos, ydinga laikysena ir eisena, jos korekcija, neurologinė ortopedija. Vaikų traumos, gydymas po traumų, tolimesnė priežiūra, reabilitacija, kūdikių klubų patologija.

Tomas Pilypas

Gydytojas neurologas

Darbo sritys: Raumenų, sausgyslių, raiščių pažeidimų sukelti skausmai, judesių sutrikimai, bugaros ūmūs ir lėtiniai skausmai, vertebrogeniniai sindromai, nervų, nervų šaknelių ir rezginių pažeidimai, galvos ir veido skausmas, galvos svaigimas, vestibulinės funkcijos sutrikimas, galvos smegenų kraujotakos sutrikimas.

EVELINA GRUŠAUSKIENĖ

Neurologė

Darbo sritys: Gydytoja diagnozuoja ir gydo centrinės ir periferinės nervų sistemos sutrikimus: galvos, stuburo skausmus ir patologiją, nemigą, migreną, galvos smegenų kraujotakos sutrikimus, potrauminius sutrikimus, degeneracinės nervų sistemos ligas (Alzheimerio liga, Parkinsono liga), epilepsiją ir kitas nervų sistemos ligas.

Kamilė Česlevičiūtė

Kineziterapeutė

Gabija Misytė

Kineziterapeutė

Dalia Legotienė

Bendros praktikos slaugytoja

Vaida Masiliūnienė

Administratorė

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas