Konsultacija

ARTRO klinikos specialistai konsultuoja dėl visų trauminių ir ortopedinių susirgimų: pečių, alkūnių, riešo ir plaštakos, klubų, kelių, čiurnų bei stuburo. Konsultacijos metu surenkami visi ligos duomenys, įvertinami tyrimai. Pacientui suprantamai suteikiama visa informacija apie ligą, aptariama gydymo taktika. Taip pat stebimas gijimo procesas ir esant reikalui koreguojamas gydymas. Jei yra operacijos būtinybė, aptariamas pasiruošimas jai, išaiškinamas operacijos planas, o taip pat parenkamas individualus gydymas po operacijos.

Mūsų klinikoje suburta savo darbą mylinčių profesionalų komanda, kurią vienija vienas tikslas – grąžinti jums prarastą gyvenimo kokybę. ARTRO klinikoje konsultuoja ir gydo ortopedai traumatologai, rentgenologai, reabilitologai, kineziterapeutai bei profesionalūs masažuotojai.

Mes, ARTRO klinikos gydytojai, dirbame dėl geresnio savo pacientų rytojaus, todėl siekiame ne tik išspręsti jau esančias problemas, bet ir išvengti ligos pasikartojimo ar kitų traumų ateityje. Tai darome parinkdami tinkamiausią mitybą, gyvenimo būdą ir rekomenduodami palaikyti pakankamą fizinį aktyvumą.

Norime pabrėžti, kad nors klinikoje konsultuoja chirurgai, esant galimybei stengiamės išvengti chirurginio gydymo. Ilgametė darbo patirtis rodo, kad daugeliu atvejų operacijos galima išvengti taikant kompleksinį gydymą – medikamentus, papildus, fizioterapines procedūras, kineziterapiją ir net netradicinę mediciną.

Kviečiame jus registruotis konsultacijai, kurios metu sudarysime jums individualią gydymo programą.

Registruokitės konsultacijai

Nerijus Linkus

Gyd. ortopedas traumatologas, klinikos vadovas

Kęstutis Braziulis

Med. m. dr. gyd. ortopedas traumatologas

Paulius Šližinskas

Gyd. ortopedas traumatologas

Saulius Rutkauskas

Saulius Rutkauskas

Med. m. dr. gyd. radiologas, ultragarsiniai tyrimai

KOnsultacijos kainos

Gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija 60 Eur
Gydytojo reabilitologo konsultacija 60 Eur
Kineziterapeuto prof. Laimono Šiupšinsko konsultacija su testavimu, gydymo plano sudarymu ir individualiu užsiėmimu (1 val.) 80 Eur
Antrinė kineziterapeuto prof. Laimono Šiupšinsko konsultacija 40 Eur

MŪSŲ KLINIKOJE TEIKIAMOS PASLAUGOS

Naujienos / video blogas

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas