Konsultacija

ARTRO klinikos specialistai konsultuoja dėl visų trauminių ir ortopedinių susirgimų: pečių, alkūnių, riešo ir plaštakos, klubų, kelių, čiurnų bei stuburo. Konsultacijos metu surenkami visi ligos duomenys, įvertinami tyrimai. Pacientui suprantamai suteikiama visa informacija apie ligą, aptariama gydymo taktika. Taip pat stebimas gijimo procesas ir esant reikalui koreguojamas gydymas. Jei yra operacijos būtinybė, aptariamas pasiruošimas jai, išaiškinamas operacijos planas, o taip pat parenkamas individualus gydymas po operacijos.

Mūsų klinikoje suburta savo darbą mylinčių profesionalų komanda, kurią vienija vienas tikslas – grąžinti jums prarastą gyvenimo kokybę. ARTRO klinikoje konsultuoja ir gydo ortopedai traumatologai, rentgenologai, reabilitologai, kineziterapeutai bei profesionalūs masažuotojai.

Mes, ARTRO klinikos gydytojai, dirbame dėl geresnio savo pacientų rytojaus, todėl siekiame ne tik išspręsti jau esančias problemas, bet ir išvengti ligos pasikartojimo ar kitų traumų ateityje. Tai darome parinkdami tinkamiausią mitybą, gyvenimo būdą ir rekomenduodami palaikyti pakankamą fizinį aktyvumą.

Norime pabrėžti, kad nors klinikoje konsultuoja chirurgai, esant galimybei stengiamės išvengti chirurginio gydymo. Ilgametė darbo patirtis rodo, kad daugeliu atvejų operacijos galima išvengti taikant kompleksinį gydymą – medikamentus, papildus, fizioterapines procedūras, kineziterapiją ir net netradicinę mediciną.

Kviečiame jus registruotis konsultacijai, kurios metu sudarysime jums individualią gydymo programą.

Registruokitės konsultacijai

Nerijus Linkus

Gyd. ortopedas traumatologas, klinikos vadovas

Darbo sritys: visi kelio bei peties sąnarių susirgimai ir traumos – raiščių plyšimai, kremzlės susidėvėjimas, nestabilumas, uždegimai, raumenų pažeidimai.

Kęstutis Braziulis

Med. m. dr. gyd. ortopedas traumatologas

Darbo sritys: visi plaštakos, riešo, alkūnės susirgimai bei traumos – artrozė, lūžių gydymas, potrauminės komplikacijos, nestabilumas, raiščių plyšimas, sausgyslių bei nervų pažeidimai.

Paulius Šližinskas

Gyd. ortopedas traumatologas

Darbo sritys: čiurnos, pėdos traumos ir susirgimai – čiurnos artrozė, čiurnos raiščių plyšimas, čiurnos nestabilumas, pėdos deformacijos, plokščiapadystė.

Tadas Levickis

Gydytojas ortopedas traumatologas

Tomas Morkevičius

Reabilitologas

Saulius Rutkauskas

Saulius Rutkauskas

Med. m. dr. gyd. radiologas, ultragarsinė diagnostika
Darbo sritis: raumenų ir skeleto sistemos (raumenys, sausgyslės, raiščiai, sąnariai, kaulai, kremzlės, sinovija, kraujagyslės, nervai), kaklo kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo vidaus organų ir vaikų ultragarsinė diagnostika.

RIČARDAS BAJORIŪNAS

Gyd. ortopedas traumatologas

Jolita Gintautienė

Med.m.dr. gyd. ortopedė-traumatologė

Darbo sritis: vaikų pėdos ligos (pilnapadystė, šleivapadystė ir t.t.), stuburo ligos, ydinga laikysena ir eisena, jos korekcija, neurologinė ortopedija. Vaikų traumos, gydymas po traumų, tolimesnė priežiūra, reabilitacija, kūdikių klubų patologija.

Tomas Pilypas

Gydytojas neurologas

Darbo sritys: Raumenų, sausgyslių, raiščių pažeidimų sukelti skausmai, judesių sutrikimai, bugaros ūmūs ir lėtiniai skausmai, vertebrogeniniai sindromai, nervų, nervų šaknelių ir rezginių pažeidimai, galvos ir veido skausmas, galvos svaigimas, vestibulinės funkcijos sutrikimas, galvos smegenų kraujotakos sutrikimas.

Egidijus Gaučas

Anesteziologas reanimatologas

MŪSŲ KLINIKOJE TEIKIAMOS PASLAUGOS

Naujienos / video blogas

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas