Diagnostika

ARTRO klinikos med. m. dr. gydytojas Saulius Rutkauskas ultragarsu atlieka raumenų ir skeleto sistemos (raumenys, sausgyslės, raiščiai, sąnariai, kaulai, kremzlės, sinovija, kraujagyslės, nervai), kaklo kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo vidaus organų ir vaikų ultragarsinė diagnostika.

Naujausia įranga atliekamas rentgeno tyrimas. ARTRO klinikos gydytojai paskirs Jums tinkamiausią diagnostikos priemonę ir jų pagalba pritaikys efektyvų gydymą.

Nekęskite skausmo, registruokitės konsultacijai jau šiandien. ARTRO klinikos komanda padės grįžti į įprastą gyvenimo ritmą ir dažnu atveju padės išvengti operacijos.

Kviečiame jus registruotis konsultacijai, kurios metu sudarysime jums individualią gydymo programą.

Registruokitės konsultacijai

Saulius Rutkauskas

Saulius Rutkauskas

Med. m. dr. gyd. radiologas, ultragarsiniai tyrimai

MŪSŲ KLINIKOJE TEIKIAMOS PASLAUGOS

Naujienos / video blogas

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas