You are currently viewing Inovatyvi, efektyvi ir neskausminga PRP procedūra, kuri leis grįžti į sveiko gyvenimo ritmą!

Inovatyvi, efektyvi ir neskausminga PRP procedūra, kuri leis grįžti į sveiko gyvenimo ritmą!

ARTRO klinika eina koja kojon su naujovėmis, todėl savo klientams pristatome inovatyvų sąnarių gydymo būdą – trombocitais praturtintos plazmos terapiją (PRP). Ši naujiena mūsų klinikoje padės pacientams IŠVENGTI chirurginio gydymo ir PASVEIKTI dar GREIČIAU.  

Sąnarių uždegimai, kremzlės susidėvėjimas (osteoartritas), sausgyslių uždegimas – atvejai, kada PRP yra itin efektyvus.

🔹 Kas yra PRP?

Trombocitais praturtintos plazmos injekcija į sąnarį – tai natūralaus gydymo būdas, paspartinantis sausgyslių ir kremzlių gijimą bei atsinaujinimą. 

PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai. 🩸 Jie suaktyvina pažeistų vietų kraujotaką, ląstelių atsinaujinimą, skatina kologeno ir hialurono gamybą sąnariuose. Pagal specialią metodiką paruoštoje plazmoje trombocitų koncentracija daug kartų didesnė nei pačiame kraujyje, todėl ir rezultatai greitai pastebimi bei ilgai išliekantys.

🔹 Kaip atliekama PRP?

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, jis apdorojamas specialiame aparate, kuris trombocitų koncentraciją padidina 6-8 kartus. Kraujas, paimtas iš paciento venos, patalpinamas specialiame konteineryje ir 5-10 minučių centrifūguojamas, tuo metu plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Gautas kraujo kūnelių koncentratas suleidžiamas į sąnarį ar pažeistą audinį. 🦵🏼

🔹 Kiek tai trunka?

Gydymas yra visiškai nesudėtingas ir greitai atliekamas – nuo kraujo paėmimo iki paskutinės injekcijos užtrunka tik 30-50 minučių!

🔹 Koks rezultatas?

Rezultatą pacientas pajunta praėjus keletui dienų po PRP procedūros – sumažėja skausmas, pagerėja sąnarių paslankumas, pagreitinamas gijimas po traumos. Pacientai džiaugiasi akivaizdžiai padidėjusiu judrumu ir pagerėjusia gyvenimo kokybe. ⭐

Užsiregistruokite procedūrai jau dabar!
📞 Skambinkite +370 657 73979