Mūsų komanda

Kęstutis Braziulis

Med. m. dr. gyd. ortopedas traumatologas

Darbo sritys: visi plaštakos, riešo, alkūnės susirgimai bei traumos – artrozė, lūžių gydymas, potrauminės komplikacijos, nestabilumas, raiščių plyšimas, sausgyslių bei nervų pažeidimai.

Medicinoje dirbu daugiau nei 20 metų. Per šį laikotarpį įsitikinau, kad geriausi sprendimai priimami situacijas vertinant kritiškai ir racionaliai. Profesinėje praktikoje vadovaujuosi analitiniu mąstymu bei tvirtai pasitikiu mokslu. Esu linkęs įsigilinti į problemą, todėl skiriu daug dėmesio ligos analizei ir nuodugniam paciento ištyrimui. Nesvarbu, kokio lygio yra jūsų trauma, kiekvienas į mane kreipęsis pagalbos man yra vienodai svarbus.

Laisvalaikiu mėgaujuosi važinėdamas motociklu – tai atpalaiduoja mano mintis ir sielą, todėl galiu lengviau susikaupti kasdieniame darbe.

Gydytojo karjerą pradėjau 1997 metais Kauno medicinos universitete. Nuo 2009-ųjų esu ortopedas-traumatologas Kauno klinikinėje ligoninėje, tais pačiais metais prisijungiau prie LSMU plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikos gydytojų kolektyvo. 2014-ais čia pradėjau eiti plaštakos chirurgijos sektoriaus vadovo pareigas bei įgijau medicinos mokslų daktaro laipsnį, o po metų tapau lektoriumi.

Darbo sritys: visi plaštakos, riešo, alkūnės susirgimai bei traumos – artrozė, lūžių gydymas, potrauminės komplikacijos, nestabilumas, raiščių plyšimai, sausgyslių bei nervų pažeidimai.

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas