Mūsų komanda

Nerijus Linkus

Gyd. ortopedas traumatologas, klinikos vadovas

Darbo sritys: visi kelio bei peties sąnarių susirgimai ir traumos – raiščių plyšimai, kremzlės susidėvėjimas, nestabilumas, uždegimai, raumenų pažeidimai.

Esu chirurgas, specializuojuosi peties ir kelio sąnarių traumų gydyme, per metus atlieku virš 500 artroskopijų. 20 metų klinikinės praktikos įrodė, kad pašalinti skausmo nepakanka, svarbu rasti tikrąją jo priežastį. Tai paskatino mane įkurti ARTRO kliniką – vietą, kurioje pacientai gautų profesionalų, nuoširdumu paremtą gydymą. Tikiu, kad ligos užklumpa ne tik kūną, bet ir sielą, todėl kiekvienam čia atėjusiam stengiamės suteikti motyvacijos bei vilties pasiekti geriausią rezultatą.

Nors esu chirurgas, pripažįstu, kad operacija ne visada yra geriausias sprendimas, dažnai daug efektyviau veikia modernios reabilitacijos priemonės, subalansuotas gyvenimo būdas, mityba. Pats intensyviai domiuosi kineziterapija, dietologija ir netradicine medicina. Teorines žinias nuolat gilinu tarptautiniuose seminaruose ir konferencijose, o chirurginius įgūdžius – praktiniuose mokymuose Danijoje, Lenkijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje. Taip pat esu Lietuvos artroskopuotojų asociacijos bei ESSKA narys.

Siekti maksimalių rezultatų mane įkvepia mylimas hobis – triatlonas. Tai sudėtinga sporto šaka, reikalaujanti didelės ištvermės ir valios, bet nuolat suteikianti jėgų. Aktyviai sportuodamas išsigydžiau kadaise patirtas stuburo bei kelio traumas, o šiandien varžybose nenusileidžiu jaunesniems sportininkams. Esu įsitikinęs, kad tinkamai paskirstytas fizinis krūvis padeda įveikti daugelį problemų.

Darbo sritys: visi kelio bei peties sąnarių susirgimai ir traumos – raiščių plyšimai, kremzlės susidėvėjimas, nestabilumas, uždegimai, raumenų pažeidimai.

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas