You are currently viewing Paneiginėjame mitus

Paneiginėjame mitus

Rubrikoje #mitai – aktuali tema vasaros sezonu. Patemptus raiščius verta gydyti savarankiškai? Tai nėra tiesa.

Aktyvios lauko pramogos gali atnešti ne tik džiaugsmo, bet ir traumų: dviračių ir vandens sportas, krepšinis, tinklinis, bėgiojimas – tai keletas veiklų, kai galite patempti raiščius, sausgysles. 

Jei Jūs patyrėte traumą – svarbu nelaukti ir greitai kreiptis į specialistus, nes įsisenėję sužeidimai gydomi kur kas ilgiau, o negydomų traumų pasekmės jaučiamos itin ilgai. 

Ortopedai-traumatologai Kaune apžiūrės Jūsų traumą, paskirs gydymą ir reabilitaciją. ARTRO klinikoje dirba didelę patirtį sukaupę specialistai, kurie naudoja modernias priemones, todėl raginame nelaukti ir savarankiškai neskirti sau gydymo – patikėkite tai specialistams! 🥼

#mitas, kad sportas nėra sveikata.  Mūsų specialistai teigia, kad itin svarbus yra teisingas sportas ir būtina žinoti, kokių klaidų nedaryti. 

Gali būti, kad tam tikros problemos „išlįs” naujo sporto metu, nes sąnariai ar kitos kūno vietos ilgai ilsėjosi be sportinio krūvio. 

ARTRO klinikos gydytojai pirmiausia pataria ne kaltinti sportą, o nepamiršti apšilti, pirmiems kartams pasirūpinti, jog sportuojant kartu su Jumis bus patyręs treneris.

Visgi, jei jaučiate, kad po sporto vis skauda kelių, klubų, riešų ar kitus sąnarius – nedelskite ir kreipkitės į medicinos specialistus. Uždelsta ir negydoma trauma gali turėti ilgalaikiškesnių pasekmių nei iškart imta gydyti sporto trauma.

Parašykite komentarą