Mūsų komanda

PAULIUS ŠLIŽINSKAS​

Gyd. ortopedas traumatologas

Darbo sritys: čiurnos, pėdos traumos ir susirgimai – čiurnos artrozė, čiurnos raiščių plyšimas, čiurnos nestabilumas, pėdos deformacijos, plokščiapadystė.

Būdamas ortopedu-traumatologu siekiu ryškaus ir ilgalaikio pokyčio pacientams. Mano chirurginė filosofija paprasta: kad pasiekčiau veiksmingą rezultatą, suderinu laiko patikrintus metodus su naujausia technologijų pažanga.

Konsultacijos metu išsamiai išklausau paciento nusiskundimus, stengiuosi suprantamai paaiškinti apie ligą ir jos gydymo metodus, aptariam operacijos reikalingumą ir būdus, pooperacinį laikotarpį.

Su pacientais stengiuosi bendrauti ne medicininiais, tuo labiau ne lotyniškais terminais, o paprasta, suprantama kalba.

Savo darbe siekiu gilių specialybės žinių ir ortopedo rankų harmonijos, kas man padeda parinkti pacientams tinkamą individualų sprendimą ir gauti džiuginantį rezultatą.

Gydytoju dirbu nuo 2002 m. Nuo 2008 m. esu Kauno klinikinės ligoninės ortopedas traumatologas. Profesinę kvalifikaciją tobulinau Olandijoje, Šveicarijoje, Latvijoje, Turkijoje, Slovėnijoje, Lenkijoje.

Darbo sritys: konsultuoju dėl čiurnos ir pėdos traumų ir susirgimų, čiurnos artrozės, čiurnos raiščių plyšimo ir čiurnos nestabilumo, pėdos deformacijų, plokščiapadystės. Atlieku čiurnos nestabilumo operacijas, pėdos deformacijas koreguojančias operacijas, čiurnos sąnario artroskopijas, čiurnos raiščių rekonstrukcijas.

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas