You are currently viewing PRP injekcijos: natūralus ir efektyvus būdas spręsti sąnarių problemas

PRP injekcijos: natūralus ir efektyvus būdas spręsti sąnarių problemas

ARTRO klinika siūlo revoliucinį sprendimą sąnarių, sausgyslių ir kremzlių problemoms spręsti – PRP (trombocitais praturtinta plazma) injekcijas. Ši natūrali terapija pasižymi dideliu efektyvumu ir leidžia išvengti chirurginio gydymo bei cheminių preparatų.

PRP injekcijos yra procedūra, kurios metu paciento kraujas yra naudojamas gydymui. Šios injekcijos, sudarytos iš paciento išgrynintos kraujo plazmos, įšvirkščiamos į problemines vietas, nesukeliant jokių šalutinių reakcijų ir užtikrinant ilgalaikį rezultatą.

Jaunesnio amžiaus aktyviems žmonėms tai gali būti lėtinių degeneracinių sąnarių procesų, raiščių plyšimų, uždegiminių procesų gydymo būdas. Vyresnio amžiaus pacientams tai gali būti artrozės sukeltų skausmų mažinimo būdas.

Taip pat PRP injekcijos dažnai atliekamos po traumų, atsiradusių dėl sportinio krūvio ar atvirkščiai – nepakankamo fizinio aktyvumo. Šios injekcijos padeda sumažinti uždegimą ir atstatyti sausgysles bei raiščius.

Vyresnio amžiaus pacientams, kurie kenčia nuo sąnarių artrozės, PRP injekcijos gali būti išsigelbėjimas nuo skausmingų sąnarių, leidžiantis išlaikyti judrumą ir pagerinti gyvenimo kokybę.

PRP injekcijos taip pat gali būti rekomenduojamos po operacijų, kurios gali sukelti sąnario sustingimą. Procedūra padeda greičiau atstatyti judrumą ir pasiruošti reabilitacijai. ARTRO klinika, siekdama suteikti pacientams visapusišką pagalbą, siūlo inovatyvų gydymo būdą ir atsižvelgia į kiekvieno paciento individualias būklės ypatybes. PRP injekcijos yra žingsnis link sveikesnio ir komfortabilesnio gyvenimo savo kūne.