Mūsų komanda

Saulius Rutkauskas

Saulius Rutkauskas

Med. m. dr. gyd. radiologas, ultragarsinė diagnostika

Darbo sritis: raumenų ir skeleto sistemos (raumenys, sausgyslės, raiščiai, sąnariai, kaulai, kremzlės, sinovija, kraujagyslės, nervai), kaklo kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo vidaus organų ir vaikų ultragarsinė diagnostika

Radiologu esu jau daugiau nei 15 metų, didžiausią dėmesį skirdamas ultragarsinei diagnostikai. Manau, kad echoskopija yra vienas geriausių radiologinių tyrimo metodų, nes yra saugi, neinvazyvi, dinaminė ir suteikianti vertingos informacijos ne tik apie pilvo organus, bet ir paviršines struktūras – raumenis, sausgysles, raiščius, sąnarius, kraujagysles ir nervus. Ultragarsas taip pat svarbus vertinant skydliaukės ir krūtų patologiją, o vaikams – tai dažnai bene vienintelė patikimiausia diagnostinė priemonė. Brangūs radiologiniai tyrimo metodai (pvz., kompiuterinė tomografija (KT) ar magnetinio rezonanso tomografija (MRT)) turėtų būti atliekami tik esant neaiškiems ir sudėtingiems atvejams, kai ultragarsas ir rentgeno tyrimai yra neinformatyvus.

2014 metais apsigyniau medicinos mokslų daktaro laipsnį iš kaklo ir galvos kraujagyslių ultragarsinių tyrimų. Apie 10 metų Lietuvos specialistams organizuoju įvairius su ultragarsiniais tyrimais susijusius mokymus ir seminarus. Esu įkūręs Baltijos ultragarso mokyklą. Šiuo metu esu LSMU Radiologijos klinikos lektorius. Nuo 2017 m. priklausau Olandijos kompanijai SonoSkills, kuri veda ultragarso mokymus visame pasaulyje.

Darbo sritis: raumenų ir skeleto sistemos (raumenys, sausgyslės, raiščiai, sąnariai, kaulai, kremzlės, sinovija, kraujagyslės, nervai), kaklo kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo vidaus organų ir vaikų ultragarsinė diagnostika.

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas