Mūsų komanda

TOMAS MORKEVIČIUS ​

Reabilitologas

Iš asmeninės patirties žinau, ką reiškia sunki trauma, todėl man artimas kito žmogaus skausmas. Suprasdamas, koks kartais sunkus gali būti reabilitacijos kelias, pacientams stengiuosi suteikti jėgų ir įkvėpti tikėjimo savimi.

Gyvenime daug dėmesio skiriu ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Ramybės ir susikaupimo pasisemiu stebėdamas povandeninį pasaulį, todėl taip pat esu akvariumų entuziastas.

1997-ais baigiau Kauno medicinos universitetą, po kelių metų ir fizinės medicinos bei reabilitacijos rezidentūros studijas. Kurį laiką profesines žinias gilinau Amerikoje, Viskonsino medicinos koledže. Taip pat užsiimu pedagogine veikla – nuo 2002-ųjų asistuoju LSMUL KK reabilitacijos klinikoje, o po metų prisijungiau prie šios klinikos FMR gydytojų kolektyvo.

Siekiu kuo daugiau prisidėti prie kokybiškos medicinos puoselėjimo, todėl aktyviai dalyvauju įvairių organizacijų veikloje: 2005-ais tapau Kauno krašto reabilitologų draugijos bei techninės pagalbos neįgaliesiems centro ekspertų komisijos nariu. Nuo 2015-ųjų taip pat priklausau endobiogenikos ir integralios fiziologijos asociacijai, o nuo 2017-ųjų ir Lietuvos  FMR gydytojų draugijai.

Palikite atsiliepimą
Gerbiami pacientai,

mums rūpi jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Tik jūsų dėka mes galime gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų aptarnavimo kultūrą.

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti jūsų atsiliepimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Klauskite
Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurie renkami ir tvarkomi, siekiant atsakyti į jūsų klasimą. Plačiau apie jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.
Atsiliepimas