You are currently viewing Kelio patinimas ir skausmas: priežastys ir gydymas

Kelio patinimas ir skausmas: priežastys ir gydymas

Kelio patinimas ir skausmas yra dažna problema, su kuria susiduria įvairaus amžiaus žmonės. Šios būklės atsiradimą gali lemti įvairios priežastys, tačiau svarbu žinoti, kaip jas gydyti ir kada kreiptis pagalbos.

Priežastys:
Kelio patinimas gali atsirasti po sužeidimo, infekcijos, pertempimo ar sąnario ligų. Įplyšęs meniskas, raiščio sužeidimai, artritas, infekcija ar lūžęs kaulas gali būti pagrindinės kelio patinimo ir skausmo priežastys.

Namų Gydymas:
Poilsis yra svarbi pirmoji pagalba – leiskite keliui pailsėti ir atsigauti. Šalti kompresai padės sumažinti patinimą, o tvarsčiai, tinkamai apvyniojantys kelį, palaikys sąnarį. Tačiau, jei simptomai ilgai neišnyksta, būtina kreiptis į specialisto pagalbą.

Kineziterapinis Gydymas:
Kineziterapinis gydymas yra efektyviausias ir saugiausias būdas gydyti kelio patinimą ir skausmą. Kineziterapeuto konsultacijoje nustatoma būklės priežastis, ištiriama bendra kūno būklė ir sudaromas individualus gydymo planas. Tai ne tik sumažina simptomus, bet ir užkerta kelią problemų pasikartojimui ateityje.

„Kineziterapinis gydymas yra ne tik gydymo, bet ir prevencijos būdas. Stiprindami raumenis, lavindami lankstumą ir gerindami kūno postūrą, galime sumažinti galimybę pasikartoti problemoms ateityje”, – teigia ARTRO klinikos įkūėjas Gyd. ortopedas traumatologas Nerijus Linkus.Jei susiduriate su kelio patinimu ir skausmu, nepaisant priežasties, kineziterapeuto pagalba gali būti efektyvi. Užsiregistruokite https://pars.lt/registracija/s1/2070u8xe4s ARTRO kineziterapeuto Kaune konsultacijai jau dabar ir pradėkite kelią į sveikatą.