You are currently viewing Nauja ir unikalu – kamieninių ląstelių  terapija REVO

Nauja ir unikalu – kamieninių ląstelių terapija REVO

Pamirškite sąnarių skausmą su naujos kartos regeneracine kamieninių ląstelių terapija REVO.

KAS YRA REVO?

Tai technologija, kurią ARTRO klinikos komanda taiko savo praktikoje vienintelė Lietuvoje. Lyginant su kitomis technologijomis, ši yra paremta preciziška technika, atliekama labaratorijoje, yra grynesnė ir labiau koncentruota nei tos, kurias sukuria automatiniai aparatai, naudojamidaugumoje regeneracinės medicinos klinikų.Jungtinėse Amerikos Valstijose išdirbta sistema, kada į pažeistas paciento vietas leidžiamos kamieninės ląstelės, paimtos iš paciento kaulų čiulpų ir specialiai apdorotos.

Ką gali regeneracinė terapija REVO?

Pagrindinis kamieninių ląstelių terapijos tikslas yra regeneracinių procesų stimuliavimas sąnaryje, kas skatinadegeneruotų kremzlių atstatymą iki sveikos būklės. Dažnu atveju pacientas išvengia dirbtinio sąnario keitimo operacijos, sutaupo daug brangaus pooperacinio reabilitacinio laiko, labai greitai gali grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Atlikdami REVO procedūrą tiksliai žinome, kiek suleidžiame kamienių ląstelių, nes jos suskaičiuojamos mikroskopo pagalba. Jos paimamos iš kaulų čiulpų, kurie tyrimais įrodyta, kad yra tinkamiausi kremzlės ląstelės degeneracijai. Paruoštos kamieninės ląstelės suleidžiamos tiksliai į pažeistą vietą naudojant ultragarso kontrolę. Klinikiniai tyrimai parodė, kad didelės koncentracijos kamieninių arba mezenchiminių ląstelių terapija skatina sąnario kremzlės regeneraciją.

Kaip atliekama terapija REVO?

Taikomas kompleksinis gydymas – sąnarys paruošiamas kamieninėms ląstelėms taikant Proloterapiją (į audinius leidžiamas specialiai paruoštas gliukozės tirpalas), atliekama kamieninių terapija ir po to leidžiama labai koncentruota trombocitų masė, kuri sustiprina kamieninių ląstelių efektyvumą. Taip taikomas reabilitacinis tikslingas gydymas. Visas kompleksas kelis kartus padidina gydymo efektyvumą.

Kiek trunka procedūra?

Procedūra trunka iki valandos laiko. Pacientas iš karto yra išleidžiamas namo. ARTRO klinikos įkūrėjas ortopedas-traumatologas Nerijus Linkus kartu su Šveicarijos gydytojų komanda įgijo didelę patirtį šiai technologijai. Todėl, jeigu jus vargina skausmai, kviečiame kreiptis į mūsų komandą, kuri pasiruošusinedelsiant jums padėti.

Daugiau apie procedūrą, pasiruošimą jai ir kt. skaitykite čia.