You are currently viewing Naujas požiūris į gydymą: ne keisti, o atstatyti tai, kas buvo

Naujas požiūris į gydymą: ne keisti, o atstatyti tai, kas buvo

Šiandien vis dažniau girdime apie svarbų poslinkį medicinos srityje – ne keisti, o atsatyti tai, kas buvo. Tobulėjanti medicina sparčiai artina mus prie galimybės išvengti, pavyzdžiui, sąnario keitimo operacijos.

Naujausios medicinos mokslo tendencijos siūlo pažangius metodus, kurių tikslas yra ne tik atstatyti sužeistus audinius, bet ir užtikrinti jų išsaugojimą bei ilgalaikį funkcionavimą. Šis pokytis reiškia, kad gydytojai ir mokslininkai vis labiau orientuojasi į prevenciją, stiprindami organizmo natūralius gijimo mechanizmus ir skatinant ląstelių regeneraciją.

Mūsų supratimas apie organizmo gebėjimą atsistatyti ir prisitaikyti nuolat tobulėja. Medicina tampa individuali, įtraukdama vis sudėtingesnius biologinius tyrimus, siekdama sukurti gydymo metodus, kurie būtų ne tik efektyvūs, bet ir mažiau invazyvūs.

Vienas iš pastebimiausių pokyčių yra susijęs su genų, trombocitų, kamieninių ląstelių terapijomis. Regeneracinė medicina tampa vis populiaresnė, skatinant ląstelių augimą ir regeneraciją, o ne tik keičiant pažeistas struktūras.

Šios tendencijos žada ne tik efektyvesnį gydymą, bet ir sumažintą šalutinį poveikį bei greitesnį pacientų atsistatymą. Medicinos bendruomenė yra optimistiška dėl ateities, kurioje gydymas taps vis efektyvesnis ir individualizuotas, atsižvelgiant į kiekvieno paciento unikalumą.

Medicinos evoliucija ne tik keičia gydymo būdus, bet ir skatina pasaulinį bendradarbiavimą tarp mokslininkų, kurie siekia sukurti naujus standartus gydant ir išsaugant žmonių sveikatą.

ARTRO klinika taiko regeneracinės medicinos principus ir siūlo pažangiausią gydymą kamieninėmis ląstelėmis ir ypatingai didelės koncentracijos trombocitų masės injekcijomis.

Mūsų tikslas – pakeisti daugelį labiau invazinių ortopedinių chirurginių procedūrų mažiau invazinėmis – tiksliomis injekcijomis ultragaso ir fluoroskopijos kontrolėje. Mes padedame savo pacientams grįžti prie geresnio gyvenimo būdo, taikydami pažangius ne chirurginius kompleksinius gydymo būdus:

  • Artritui
  • Achilo sausgyslės plyšimams
  • Sąnario/kelio, klubo, čiurnos pažeidimams
  • Kelio raiščių ir meniskų plyšimams
  • Raumenų/raiščių patempimams
  • Plantariniui fascitui
  • Peties rotatoriaus manžetės traumoms arba peties skausmui
  • Tendonitui arba bursitui
  • Tenisininko/golfo žaidėjo alkūnei

Sužinokite daugiau apie REVO TERAPIJĄ  – PAŽANGIAUSIĄ GYDYMĄ KAMIENINĖMIS LĄSTELĖMIS.